Home

Was lauft als näggschts?

Dr Kaländer vom Joor 2018

aggdualisiert
07.08.2018
Daag Zyt Was Wär Wo Bsunders
Sa 06.01. 11:30 Blaggeddenuusgoob & Stroosseverkauf Alli Dybli-Käller
Sa 06.01. 11:30 Laarvenaabasse & Goschdym-Baschte Stamm Dybli-Käller
Su 07.01. 10:00 Laarvenaabasse & Goschdym-Baschte Stamm Dybli-Käller
08.01. 19:00 Laarvenaabasse & Goschdym-Baschte Stamm Dybli-Käller
08.01. 19:30 Teamleader- und Vorstandssitzig Vorstand & Teamverdrädder Dybli-Käller
Mi 10.01. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Do 11.01. Offiziells Bryysdrummlen und -pfyffe Wär will Diväärsi Dybli wooge sich uff d Biini
Homepage vom Offizielle
15.01. 19:00 Laarvenaabasse & Goschdym-Baschte Stamm Dybli-Käller
Mi 17.01. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Do 18.01. 19:00 Laarvenaabasse & Goschdym-Baschte Stamm Dybli-Käller
Sa 20.01. Vogel Gryff Wär will Glaibasel
22.01. 19:00 Laarvenaabasse & Goschdym-Baschte (Resäärve) Stamm Dybli-Käller
Mi 24.01. 20:15 Maarschiebig Stamm Eeglisee
Do 25.01. 19:00 Laarvenaabasse & Goschdym-Baschte (Resäärve) Stamm Dybli-Käller
Mi 31.01. 20:15 Maarschiebig Stamm Eeglisee
Sa
-Fr
03.02.
09.02.
Drummeli Stamm Musical Theater
Su 04.02. 10:00 Groossi gmainsami Maarschiebig Alli Eeglisee
Su 04.02. 12:00 Maarschiebig Stamm Eeglisee
Mi 07.02. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller E baar vo uns geen an s Drummeli
Fr 09.02. 19:00 Väärslibrinzle fir d Ladäärne Stamm Dybli-Käller Verpfläägig vom Event-Team
Sa 10.02. Goschdymierti gmainsami Maarschiebig Alli an dr Fasnacht in Kaiseraugscht Details
12.02. 19:00 letschti Baschteleye Wär will Dybli-Käller
Mi 14.02. 20:00 Freywilligi Iebigsstund & letschti Baschteleye Stamm Dybli-Käller
Su 11.02. Aamäldeschluss Last-Minute-Fasnacht Jungi Garde Details
Fr 16.02. Lampe-Uffbau Lampe-Team Dybli-Käller
Sa 17.02. Lampe-Uffbau Lampe-Team Dybli-Käller
Sa 17.02. 10:00 Käller-Uffbau Käller-Team Dybli-Käller
Sa 17.02. 20:00 Fasnachts-GV & Yydringgedde Stamm & Gescht Dybli-Käller
Su 18.02. 17:00 Ladäärne-Apéro Alli Leonhardschuelhuus

-Mi
19.02.
21.02.
Fasnacht '18 sep. Programm
Do 22.02. 16:00 Käller-Butzedde Butzer Dybli-Käller
Fr 23.02. 10:00 Ladäärnenabbau Lampe-Team Dybli-Käller & Laager
Fr 23.02. 20:00 Uusdringgedde Stamm & Gescht Dybli-Käller
Su 04.03. Bummel Jungi Garde Jungi Garde
Su 04.03. ca. 19:00 Bummel Jungi Garde: Gässle Alli Frey Strooss
Su 11.03. Bummel Duubeschlag
Su 11.03. 10:30 Bummel Stamm Hammering Man
Su 11.03. ca. 19:00 Bummel Stamm: Gässle Alli Frey Strooss
12.03. 18:30 Käller-Team-Sitzig Käller-Team Dybli-Käller
Mi 14.03. 20:00 Lämpesitzig Stamm Dybli-Käller Diireffnig 19:30
Su 18.03. Schyy-Daag Wär will Haslibärg Aamäldig per Doodle bis zem 10.03.
Sa
-Su
24.03.
08.04.
Ooschterfeerie
Mi 11.04. 20:00 Pfyffer-Sitzig Pfyffer Dybli-Käller Dambuure händ e Wuche verschoobe
Mi 18.04. 20:00 Iebigsstund Pfyffer Dybli-Käller
Mi 18.04. 20:00 Dambuure-Sitzig Dambuure Dybli-Käller
Mi 25.04. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Mi 02.05. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Fr 04.05. 19:00 Hälferässe Käller- und Junggarde-Hälfer Dybli-Käller
Mi 09.05. 20:00 evtl. Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Do 10.05. Uffaart
Zi 15.05. Duubeschlag-Generalversammlig Duubeschlag Biel-Bängge
Mi 16.05. 19:00 Kasserevision Kassier & Revysoore Dybli-Käller
Mi 16.05. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Fr 18.05. Allfällige GV-Aadrääg bim Obmaa yyraiche Stamm Obmaa
Sa 19.05. 21:00 Silbrigi Hochzyt Trudy & Stephan Stamm Dybli-Käller
Sa
-Mä
19.05.
21.05.
Pfingschte
Mi 23.05. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Fr 25.05. 20:00 36. ord. Generalversammlig, Diireffnig 19:00h Stamm & Gescht Dybli-Käller Yylaadig und Byylaage
Mi 30.05. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Mi 06.06. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
11.06. 19:30 Käller-Team-Sitzig Käller-Team Dybli-Käller
Mi 13.06. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Sa
-Su
16.06.
17.06.
Glygge-Grimpeli Wär will Schitzematte Hopp Friedendybli!
18.06. 19:30 Teamleader- und Vorstandssitzig Vorstand & Teamverdrädder Dybli-Käller
Mi 20.06. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Mi 27.06. 18:30 Summerplausch Stamm Fischerclub Basel Aamälde via Doodle
Sa 30.06. Aafang Summererfeerie
Sa 07.07. 14:30 Hochzytsständeli Ines & Daniele Stamm
Mi 25.07. 19:00 Summerplausch: Rhyschwimme Wär will Fischerclub
Zi 31.07. Bundesfyyr am Rhy Alli Fischerclub-Baiz Mer hälfe wiider mit
Mi 08.08. 19:00 Summerplausch: Rhyschwimme Wär will Fischerclub
Su 12.08. Ändi Summererfeerie
Mi 15.08. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Mi 22.08. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Sa
-Su
25.08.
26.08.
Jungi Garde-Weekend Jungi Garde
27.08. 19:00 Käller-Team-Sitzig Käller-Team Dybli-Käller
Mi 29.08. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Mi 05.09. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Mi 12.09. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Mi 19.09. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Mi 26.09. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Sa
-Su
29.09.
14.10.
Heerbschtfeerie
Mi 17.10. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Mi 24.10. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Mi 31.10. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Sa 03.11. Glaibasler Källerabstiig Wär will Glaibasel
Mi 07.11. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Mi 14.11. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Mi 21.11. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Sa 24.11. Groossbasler Källerabstiig Alli Innere Grais Mir mache mit!
Mi 28.11. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Mi 05.12. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Mi 12.12. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Mi 19.12. 20:00 Iebigsstund Stamm Dybli-Käller
Sa
-Sa
22.12.
05.01.
Wiehnacht / Neyjoor